20. výročí založení firmy Autostyl

Obecné informace:

Termín:                       čtvrtek 11. 6. 2015, cca 18:00 – 23:00 hodin

Typ akce:                    Představení nového modelu Škoda Superb a oslava 20. výročí založení firmy AutoStyl

Objednatel:                AutoStyl

Počet osob:                 cca 200

Místo akce:                 Hotel Kampa – Stará zbrojnice****, Rytířský sál a nádvoří

Catering:                     Venkovní grilování, studený a teplý bufet vč. dezertů, nápojový balíček

Hlavní prostor akce:

Hotel Kampa - Stará zbrojnice je oblíbený a klienty vyhledávaný čtyřhvězdičkový hotel přímo v centru historické části hlavního města Prahy. Leží stranou od běžného ruchu v klidné lokalitě, obklopen parkem Kampa. Nabízí komfort čtyřhvězdičkového hotelu s přihlédnutím k jedinečnosti historické budovy ze 17. století. Hotel s neopakovatelnou atmosférou rytířů a mušketýrů. Vyhlášená je i gastronomie hotelu, jehož kuchařský team zajišťoval např. catering Českého domu na Letních olympijských hrách v Číně.

Set up:

Akce je rozdělena na venkovní a vnitřní část.
Venku na nádvoří je postaven stan o velikosti 15 x 5 metrů s bistro stolky. Na pravé straně od vchodu probíhá grilování, kolem baru je další rautové pohoštění a sezení u stolů.
Uvnitř v Rytířském sále je set up sezení do stromečku v zadní části, v přední části prostor pro vystupující a dezertový stůl.

Hudební produkce:

Lokomotiva
byla v současném složení dána dohromady již v roce 1994. Nejdříve vystupovali pod názvem Crazy Rock´n´Roll Train a jejich touhou bylo rozsekat všechno rockenrolem. Rokenrolové harašení (jak se ostatně jmenuje i jedno z jejich alb) v nich samozřejmě přetrvává, nicméně název se rozhodli zjednodušit.

Skupina Lokomotiva již patnáct let vystupuje ve složení

  • Petr Vondráček
  • Vítek Fiala
  • Norbi Kovács
  • Karel Schürrer

Délka repertoáru

  • 90 min. (český i anglický)

Brass Kvartet Relax

je malé uskupení čtyř členů mateřského BIG BAND RELAX, orchestru, který si během své existence vybudoval pevné místo na domácí hudební scéně. Kromě vlastních sólistů doprovází i většinu interpretů naší populární hudby.

Moderace:

Petr Vondráček

narodil se v roce 1976 v Ústí nad Labem. Ač je známý především z televizní obrazovky, jeho největší vášní je hudba. Miluje Elvise Presleyho a Jerry Lee Lewise, a nelze se proto divit, že se skupina Lokomotiva, jejímž je frontmanem, inspiruje v klasickém rock and rollu. Kapela vydala již čtyři CD, z nichž poslední vyšlo v roce 2007 a nese název Čtyři z vlaku & Jazz.

Dobový program:

Merlet
Jako profesionální šermíři často realizují představení "šitá na míru" dle přání objednavatelů. Na základě poptávky vytvoří samostatné duely či celá představení se zajištěním kostýmů, zbrojí, zbraní a v případě potřeby zajistí též kvalitní zvukovou a světelnou aparaturu, pyrotechnické efekty, podium apod.

STAN:

Stan bez podlahy na ploše parkoviště o velikosti 10 x 15 metrů umístěn na ploše vnitřního parkoviště, skládá se ze dvou částí: 10 x 5 metrů normál a 5 x 5 metrů do špičky, kde je umístěno podium. Ze zadní strany za podiem a ze strany k parkovišti je stan uzavřený okénkovým bokem.

PŘÍJEZD VOZU ŠKODA SUPERB

Vzhledem k dostatečnému prostoru může automobil přijet až k bezprostřední blízkosti stanu na zešikmenou plochu. Zaparkovaný může být na parkovišti co nejdál od hotelu, aby zůstal skrytý.

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA