Reference

16.09.2019

Vážený pane Siveku a týme hotelu Kampa,

dovolte mi, abychom Vám srdečně za celou INTER Academy Česká republika a delegaci klubu FC Internazionale Milano poděkovali za spolupráci na slavnostní inauguraci INTER Academy v České republice, která se konala 09.09.2019. Byli jsme velice spokojení jak s ubytováním, tak s milým přístupem personálu, prostředím hotelu, výzdobou celého sálu při Galavečeři, kulturním programem, skvěle připraveným jídlem a občerstvením.

Při další příležitosti určitě Hotel Kampa a Vaše služby rádi znovu využijeme.

Se srdečným pozdravem
Marek Frnda
Prezident INTER Academy Česká republika


prosinec 2016

Vážený pane řediteli,

akce Listopadu – Měsíce kvality v ČR jsou za námi a tak mi dovolte, abych Vám za celý náš tým vyjádřil poděkování za skvělé a bezchybné dodavatelské služby v oblasti cateringu i organizační, ať už se to týká Národního domu na Vinohradech (mezinárodní konference i Galavečer s Českou kvalitou), tak i konference v hotelu Kampa a v neposlední řadě slavnostního vyhlášení Národních cen kvality ve Španělském sále Pražského hradu.
Je mi ctí s Vámi spolupracovat a budu se těšit na společné aktivity i v roce příštím. Prosím i o zprostředkování velkého poděkování Vladaně Slámové, odvedla bezchybnou práci.

S přátelským pozdravem
Ing. Jan TARABA
ředitel Česká společnost pro jakost, z.s.
Národní středisko podpory kvality (NIS-PK)
Novotného lávka 200/5
110 00 Praha 1
Kancelář: Smetanovo nábřeží 195/5, Praha 1


srpen 2016

Vážený pane generální řediteli,

dovolte nám, abychom Vám za celý organizační tým upřímně poděkovali za spolupráci při kombinovaném turnaji Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova, který se uskutečnil v polovině léta 2016.

Kromě skvělých ubytovacích a stravovacích služeb jak v hotelu Kampa, tak v hotelu Selský dvůr, si obzvláště ceníme komunikace s týmem Sivek Hotels. Již od samotných příprav turnaje jsme cítili ochotu řešit nadstandartní požadavky, pružnost při řešení vzniklých situací v průběhu turnaje a vstřícnost a profesionalitu od všech členů týmu Sivek Hotels, se kterými jsme měli tu čest se poznat.

Péči pozorovali také hráči a rozhodčí, pro které je komfortní ubytování jedním z nejdůležitějších kritérií při svém působení v turnaji. Perfektní servis, který se jim dostal ve Vašich hotelech, ocenili jak výše zmínění, tak organizační výbor. Za celý turnaj jsme neobdrželi jedinou stížnost, což při ubytování zhruba sto lidí nebývá zvykem. Naopak jsme zaznamenali několik pochval na ubytovací služby, které tímto dopisem předáváme Vám.

Věříme, že budeme mít příležitost v budoucnu opět využít Vašich služeb a potkat se při dalších událostech, a to nejen sportovních.

Ještě jednou děkujeme za Vaše služby a profesionálně odvedenou práci a přejeme mnoho nových spokojených zákazníků.

Se srdečným pozdravem
Tomáš Petera a Vladislav Šavrda
ředitelé turnaje Advantage Cars Prague Open 2016


květen 2015

Vážený pane generální řediteli,

dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě. Mistrovství světa bylo Mezinárodní hokejovou federací i účastnickými zeměmi hodnoceno jako nejlepší v historii a jsem přesvědčen, že k tomu významně přispěla také spolupráce Sivek Hotels.

Rád bych Vám v této souvislosti poděkoval za vynikající ubytovací a stravovací služby pro účastníky mistrovství světa, hráče, rozhodčí, zástupce mezinárodního hokeje i fanoušky, kteří šampionát navštívili. Stejně tak děkuji za spolupráci při pořádání trenérského sympozia, galavečeru ve Španělském sále nebo novinářského Media dinner v hotelu Duo.

Zvláštní poděkování zasluhuje péče o českou hokejovou reprezentaci, která nalezla v komfortním hotelu Selský Dvůr klid, pohodu a nadstandardní služby. Vyřiďte proto prosím upřimné poděkování ČSLH, hráčů i celého reprezentačního týmu všem pracovníkům hotelu Selský Dvůr, kteří ukázali, že jsou skuteční profesionálové ve svém oboru a zajistili našim reprezentantům perfektní servis.

S přátelským pozdravem
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.


listopad 2014

Milé kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi, abych Vám z pozice předsedy přípravného výboru touto cestou poděkoval za excelentně odvedenou práci týkající se všech akcí v rámci Listopadu – Měsíce kvality 2014 v ČR. Myslím si, že zasloužíte absolutorium za odvedenou práci a jsem na Vás pyšný. V dobře sehraném týmu je veliká síla a myslím si, že jsme ji v uplynulých listopadových dnech jednoznačně prokázali. Těším se na naše poslední letošní zasedání 4.12.2014, na kterém jednotlivé akce podrobně zhodnotíme.

Všem přeji krásný zbytek dne a těším se na viděnou.

Ing. Jan Taraba
ředitel
Národní středisko podpory kvality (NIS-PK)
Novotného lávka 5
116 68 Praha 1

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA