Advantage cars Prague open 2016 by Zenova

Hotelová společnost SIVEK HOTELS je hlavním incomingovým partnerem Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova. Tenisové hvězdy budou ubytovány v hotelech SIVEK HOTELS, stejně jako například v loňském roce se ubytovaly hokejové týmy v rámci konání Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015.

Prestižní turnaj Advantage Cars Prague Open 2016 by Zenova je vyvrcholením letní tenisové sezony v ČR. Letošní 2. ročník nabídne kombinaci mužského podniku ATP Challenger s dotací 42 500 eur (+H) a ženského turnaje ITF s dotací 75 000 dolarů.

Již nyní je přislíbena účast skvělých hráčů i hráček. Uvidíte dvojnásobné grandslamové šampionky ve čtyřhře Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou, pro které bude turnaj na Štvanici poslední přípravou před odletem na olympijské hry v Riu de Janeiro.

Přijďte se v týdnu od 25.-31.7.2016 podívat na skvělý tenis do areálu Štvanice v Praze, podpořit domácí hráče nebo jen načerpat příjemnou sportovní atmosféru!

VSTUPNÉ JE ZDARMA!

http://www.pragueopen2016.com/

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA