O nás

SIVEK EVENTS je dceřinná společnost české hotelové a gastronomické společnosti SIVEK HOTELS s.r.o, která  působí v oboru cestovního ruchu již 25 let. SIVEK HOTELS s.r.o. a jméno „Viliam Sivek“ bylo a je v České republice v uplynulých 25 letech spojováno s oborem kvalitních služeb, hotelnictví a gastronomie.

Mimo to, že SIVEK HOTELS provozuje oblíbené hotely v kategorii 3 a 4 hvězdy v centru Prahy a stylové restaurační provozovny, vlastní i incomingovou cestovní kancelář, které ročně přiveze více než 150.000 zahraničních klientů do Česka.

Každodenní činností týmu profesionálů celé korporace je zabezpečit vysoce kvalitní služby svým klientům a partnerům.

Společnost má za sebou řadu významných akcí, například kompletní zajištění ubytování pro Mistrovství světa v ledním hokeji 2004, zabezpečení gastronomického provozu Českého domu v době konání Letních olympijských her (LOH) v Pekingu, organizaci kongresu EASL s mnoha tisíci účastníky, tradičně organizuje Evropský týden jakosti a další významné akce sportovního nebo společenského zaměření.

SIVEK HOTELS Catering pravidelně připravuje exkluzivní a výjimečné gastronomické akce jak v prestižních prostorách Pražského hradu a dalších společensky významných místech, tak na neobvyklých příležitostných pozemcích a místnostech.

Vedení společnosti:

Viliam Sivek

general manager
tel.: +420 272 114 401
email: sivek@sivekhotels.cz

Zdeněk Štěpán

financial manager
tel.: +420 272 114 403
email: stepan@sivekhotels.cz

Viliam Sivek jr.

executive manager
tel.: +420 272 114 404
email: sivekjr@sivekhotels.cz

Kateřina Kameníková

sales manager
tel.: +420 272 114 417
email: kamenikova@sivekhotels.cz

Leona Ottomanská Siveková

marketing manager
tel.: +420 272 114 418
email: ottomanska@sivekhotels.cz

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA