Sportovní eventy

Celosvětově je sportovní turistika jednou z nejrychleji rostoucích odvětví turismu jako takového. Sportovní turistika není pouze návštěva prestižních sportovních událostí světového významu, jako jsou olympijské hry, mistrovství světa a Evropy v nejrůznějších sportovních disciplínách nebo mezinárodní utkání sportovních klubů, ale i návštěva či účast na místních, mnohdy mediálně nezajímavých akcích, o to více navštěvovaných stálými příznivci.

Sportovní turistice se věnuje nebývalý zájem marketingového a obchodního charakteru, ať už jde o budování infrastruktury, prodejního a reklamního zájmu a participace dalších třetích stran v rámci poskytování služeb a servisu.

Nedílnou součástí sportovní turistiky jsou ubytovací, stravovací a doplňkové služby jak cestovního, tak organizačního charakteru.

SIVEK EVENTS se specializuje na odvětví sportovní turistiky a to zejména z pohledu spolupráce v organizaci sportovního eventu, zajištění odborných setkání a seminářů, organizaci společenských akcí a dalších souvisejících činností. Samostatnou službou v rámci sportovncích akcí je ubytování, stravovaní a doprava. SIVEK EVENT prostřednictvím SIVEK HOTELS zajišťuje ubytování i pro několik tisíc návštěvníků, jak tomu bylo např. při ubytování účastníků MS v ledním hokeji v roce 2004 a v letošním roce, ale i při jiných sportovních eventech, které byly v Česku organizovány.

Pro sportovní turistiku má Česká republika vybudované moderní zázemí v podobě mnoha špičkových sportovních areálů na světové úrovni, ale i stadiony a další zařízení místního charakteru.

Pokud budete plánovat sportovní event, obraťte se na SIVEK EVENTS, která má více jak 20-ti leté zkušenosti s organizací služeb v rámci sportovní turistiky. Rádi vám poradíme a plně zabezpečíme váš event či jinou sportovní akci včetně všech dostupných služeb.


Uskutečněné akce

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA