Advantage Cars Prague Open 2018

Rodinná hotelová firma SIVEK HOTELS se stala již potřetí za sebou hlavním ubytovacím partnerem turnaje. Pro hráče, trenéry, rozhodčí, doprovod a návštěvníky zajišťuje ubytování, servis a další služby.

Advantage Cars Prague Open 2018 by Sport-Technik Bohemia je populární mezinárodní tenisový turnaj odehrávající se na pražské Štvanici, kde sídlí nejstarší český klub I. ČLTK Praha.

Od roku 2001 vždy uprostřed prázdnin mohou Pražané, návštěvníci a fanoušci tenisu potkat v Praze světovou špičku jak ženského, tak mužského tenisu na místě s neopakovatelnou atmosférou a zadarmo!

Během více než deseti uplynulých let se na Štvanici představila plejáda velkých jmen, např. Martina Navrátilová, Tomáš Berdych, Fabrice Santoro, Gael Monfils, Martina Hingisová, Samantha Stosurová, Victoria Azarenková, Karolína Plíšková, Petra Kvitová, Thomas Muster, Nicole Vaidišová či loňská vítězka Markéta Vondroušová.

Advantage Cars Prague Open 2018

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA