Catering SIVEK HOTELS v BUGGYRA VIP 2019

"Jsme rádi, že jsme mohli představit náš Catering a Hospitality Services SIVEK HOTELS právě tak náročnému klientovi jako je Buggyra Racing Team.

SIVEK HOTELS se specializuje vyjma ubytování právě na cateringové služby a hospitality services velkých mezinárodních sportovních a společenských událostí. V minulosti jsme měli čest zajišťovat např. Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, služby pro 115. výročí Harley Davidson v Praze a řadu dalších. Stejně tak se SIVEK HOTELS Culinary team připravuje na zajištění Českého domu při letních Olympijských hrách v Tokiu", říká Výkonný ředitel společnosti SIVEK HOTELS Viliam Sivek jun.

„Buggyra je špičkový team plný profesionálů, který je náročný na procesy v týmu i okolo něj. Vše musí klapat jak na drátkách za dodržení velmi přísných standardů. Na závodišti i v zázemí jsou na to všichni z týmu zvyklí a pokud něco nefunguje, odrazí se to na výkonu a výsledcích. To samé vyžadují i pro své hosty a VIP klienty. Proto jsme velmi rádi, že oslovili právě nás a mohli jsme se na takto důležitých závodech, jako je CZECH TRUCK PRIX 2019 v Mostě podílet".

Catering SIVEK HOTELS v BUGGYRA VIP 2019

Catering SIVEK HOTELS v BUGGYRA VIP 2019

Catering SIVEK HOTELS v BUGGYRA VIP 2019

Catering SIVEK HOTELS v BUGGYRA VIP 2019

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA