Andělé pro Modré dveře - aukční vernisáž

  • charitativní dražba Andělů
  • nejdražším obrazem akce byl Angel od holandského malíře Johna Ligtenberga, potomka Rembrandta van Rijna
  • aukce vynesla částku 142 543 korun
  • motiv anděla nebyl náhodný, objekt centra je vyzdoben několika původními freskami andělů

Unikátní aukční výstava ANDĚLÉ PRO MODRÉ DVEŘE byla aukcí andělů, které vytvořili umělci z řad malířů, sochařů, pěveckých i hereckých osobností, osoby s duševním onemocněním a mentálním postižením a příznivci z řad veřejnosti. Výtěžek z prodeje andělů byl použit na podporu duševně nemocných a mentálně handicapovaných klientů Terapeutického centra Modré dveře.

Dražené předměty byly prezentovány fyzicky v prostorách Modrých dveří a spolu s částkami příhozů uvedenými v korunách promítány na velkém projekčním plátně v Atelieru Modrých dveří. Každý zájemce měl možnost si nabízené položky osobně prohlédnout.

Terapeutické centrum Modré dveře nabízí sociální služby, krizovou pomoc, klinickou psychoterapii a psychoterapii. Pomáhají nejen lidem v krizové situaci, ale také nabízejí volnočasové aktivity, čímž pomáhají zbavit se komplexu „malého města“ a otevírají se tak opravdu každému. Člověk se tak nemusí stydět, že jde za psychologem, může docházet také na keramické dílny, jógu, anglický či francouzský jazyk.

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA