Firemní akce společnosti Ideal Standard

V červnu 2015 v hotelu Selský Dvůr proběhla úspěšná firemní akce společnosti Ideal Standard, která zaujímá vedoucí postavení na trhu koupelnových řešení v oblasti sanitární keramiky, vodovodních baterií, nábytku a doplňků.

Po loňském úspěchu se opětovně romantické atrium Selského Dvora proměnilo v showroom pod širým nebem, kde byla k vidění přehlídka výrobků společnosti Ideal Standard doplněná o vzpomínkové předměty na nedávné ubytování českého hokejového týmu při Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 v Praze a Ostravě.

V průběhu celodenní akce se pracovní zájmy propojily se zábavou v podobě barmanské show pětinásobného mistra ČR ve flairu, prvního bublináře v ČR a vzpomínkou na hokej v podání Bubeníků Groove Army.

Šéfkuchař hotelové restaurace, nositel titulu Kuchař ČR roku 2013/2014, se svým týmem připravil v rámci bohatého rautu i výjimečné gastronomické delikatesy. Účastníci akce mohli na vlastní oči vidět přípravu Sashimi a steaků z 35 kg tuňáka a pochutnat si na čerstvých ústřicích. Perlou gastronomické přehlídky se stala skutečná perla, kterou jeden z hostů našel ve své ústřici a to je potřeba konstatovat, že přírodní perly se objevují průměrně v jedné z 10 000 kusů ústřic určených pro kuchyňské zpracování.

Ke zdárnému úspěchu firemní akce společnosti Ideal Standard přispěla nejen samotná atmosféra prostor hotelu Selský Dvůr, profesionální tým kuchařů a číšníků, doprovodný program a hostesky, ale i příjemné teplé a slunné počasí nutné pro úspěšné venkovní akce. 

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA