Husovské slavnosti 2015

V červenci 2015 uplynulo 600 let od mučednické smrti mistra Jana Husa. Na připomínku jeho reformních myšlenek a životního zápasu tohoto výjimečného člověka proběhly duchovně - kulturní Husovské slavnosti 2015 ve dnech 5. a 6. července 2015 v centru Prahy, které se staly nejvýznamnější kulturně-historickou akcí ČR v roce 2015 . Husovské slavnosti 2015 nabídly pestrou škálu duchovních a kulturních akcí od bohoslužeb přes koncerty, divadelní vystoupení až po přednášky a diskuze.

Hlavní pódium bulo umístěno v sousedství pomníku Mistra Jana Husa na Staroměstském náměstí. Na Ovocném trhu bylo k vidění středověké tržiště. V okolních kostelích byl organizován poutnický program a další literární, hudební a interaktivní programy.

Husovské slavnosti 2015 byly určeny pro tuzemské i zahraniční účastníky.

Společnost SIVEK HOTELS, resp. SIVEK EVENTS v rámci partnerství na Husovských slavnostech 2015 v Praze pracovala v přípravném výboru slavností a spoluorganizovala doprovodné akce a podílela se na stánkovém prodeji občerstvení na Staroměstském náměstí.   

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA