Slavnostní raut ve Španělském sále

  • slavnostní raut pro více jak 1.000 hostů
  • SIVEK Culinary team v počtu 17 kuchařů a 48 obsluhujících
  • magnetem rautu byla marinovaná 11 kg štika
  • sladkých dezertů bylo připraveno celkem 3.800 ks v 18-ti typech
  • kombinace zmrzlinových pohárů se připravovaly na přání hostů před jejich zraky

Slavnostní raut ve Španělském sále Pražského hradu u příležitosti vyhlášení vítězů akce „Listopad – měsíc kvality" pořádané Českou společností pro jakost a Radou kvality ČR

Slavnostní raut ve Španělském sále Pražského hradu u příležitosti vyhlášení vítězů akce „Listopad – měsíc kvality" byl vyvrcholením Evropského týdne kvality pořádaného Českou společností pro jakost a Radou kvality ČR, Národního informačního střediska podpory kvality a Sdružení pro oceňování kvality.

Společnost SIVEK EVENTS měla tu čest se podílet na přípravách akcí, které se v rámci Českého týdne kvality konaly ve dnech 6. a 27. listopadu 2012 v Praze.

Akce „Listopad – měsíc kvality" se pořádá každoročně a společnost SIVEK EVENTS je nedílnou součástí organizačního výboru pro oblast pracovních a slavnostních setkání, stravování a organizace slavnostního rautu a kompletního ubytování zúčastněných hostů.

REFERENCE

“Vážený pane generální řediteli,
dovolte, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za práci, kterou firma Sivek Hotels odvedla během Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2015 v Praze a Ostravě.”

S přátelským pozdravem,
Tomáš Král
prezident
Český svaz ledního hokeje z.s.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA